het huren van luidsprekers en handige tips en weetjes over verschillende speakers. Als je een speaker gaat huren, bedenk dan of je genoeg hebt aan een of twee speakers, of dat je misschien wel een speakerset wil huren. De handigste indicator om te bekijken hoe groot en sterk de luidspreker moet zijn die je gaat huren is er eentje die veel verhuurbedrijven ook hanteren: het aantal personen dat je verwacht op jouw evenement. Met de ene luidspreker of speakerset bereik je bijvoorbeeld maar een groep van honderd man. Wil je een wat groter publiek bereiken, dan zou je grotere en sterkere luidsprekers moeten huren. Huur bij de speakers ook een mengpaneel of mixer. Hiermee kun je de speakers op elkaar afstellen en wordt alles op één punt aangesloten, zodat je vanaf het mengpaneel het geluid kunt regelen.
Verlichting -Special Effects – Lichteffecten-Moving head-Scanner-Lasers-Stroboscoop-Blacklight-Gobo-projectors-Blinder-LED-bar-LED-tube-LED-effectpaneel-LED-pixelscreens-Lichteffect-sets-POPULAIR IN EFFECTVERLICHTING
Vragen, ideeën, suggesties. Huren
Klantenservice
085 06 08 950 -- 06 511 86 902
open 10.00 - 22.30 uur.
JC Production
Wij bestaan nu ruim 10 jaar.
Kwaliteit, , snelheid en lage prijzen is het geen waar wij voor staan. Heeft u een vraag? Schroom dan niet om contact met ons op te nemen!
Populaire producten
Live-streamingtv.nl
Herdenkingsdienst-live.nl
streaminguitvaart.nl
Klantenservice
Bedrijfs gegevens